platinum-natural.pl
platinum-natural.pl
UDOSTĘPNIJ:  
fb icon tweeter icon

Jak uzupełnić wzornik do paznokci?

Autor: Ricky Admin

W salonie każdej profesjonalnej kosmetyczki nie może zabraknąć podstawowych sprzętów jak lampa do paznokci, różnorodne frezy, wysokiej jakości lakiery, a także wzorniki do paznokci. To dzięki nim klientka może zobaczyć, jak lakier prezentowałaby się na paznokciu oraz zdecydować, czy jest to odcień dla niej. Poza tym wzorniki pozwalają kosmetyczką ukazać swoje zdolności. Mogą na nich znajdować się ręcznie malowane wzory oraz inne zdobienia. lakiery do paznokci

Wzorniki do paznokci występują w kilku rodzajach. Wzornik wachlarz, kwiatek i koło. Ponadto mają różną kolorystykę, mogą być białe, beżowe lub przezroczyste. Te kolory tworzą najlepsze tło do lakierów i w pełni oddają ich rzeczywisty kolor. To jaki wzornik wybierzesz, zależy od Twoich upodobań. Ważniejsze jest jednak, jakie barwy będą na nim dominować.

Uzupełniając wzornik do paznokci, warto kierować się dwoma zasadami. Po pierwsze wybieraj kolory w podobnych odcieniach. Jeśli jeden z tipsów pomalujesz na neonowy różowy kolor, to nie umieszczaj obok niego lakieru w jesiennych tonach, jak bordo, żółć, czy brąz. Postaw na inne odcienie różowego lub po prostu na kolory neonowe, łagodnie przechodząc do kolejnych barw. Dzięki temu wzornik będzie wyglądał estetycznie i zachęcająco.

Druga zasada to umieszczenie na wzorniku do paznokci lakierów, które zawsze są modne. Jakie wybierać? Oto spis najpopularniejszych kolorów, których nie może zabraknąć na Twoim wzorniku:

  • Klasyczna czerwień - bez wątpienia jest to kolor ponadczasowy, mimo że może w ostatnich latach przeżywał hibernację, to powrócił w wielkim stylu. Kobiecy, pełen wdzięku i klasy. To tylko kilka słów opisujących ten hit z lat 90.

  • Nude - lakiery w naturalnej kolorystyce cieszą się w ostatnich sezonach największą popularnością. I nie mowa tu o lakierach o kilka odcieni jaśniejszych lub ciemniejszych od naturalnego koloru paznokci. Modne są doskonale dopasowane barwy, które wyglądają jak smuga nicości, ale pięknie wydłużają palce, nadając im smukłości i subtelności.

  • Biały i czarny - dwa kontrastowe kolory, które coraz rzadziej używane są pojedynczo, lecz doskonale sprawdzają do malowania wzorów. Wykorzystuje się je także, jako uzupełnienie innych barw. Świetnie wyglądają wraz z brokatem i różnymi pyłkami. To na nich te ozdoby prezentują się najkorzystniej. Biały i czarny lakier to obowiązkowe kolory, które muszą koniecznie znaleźć się na Twoim wzorniku do paznokci.

  • Złoty i srebrny - decydując się metaliczny manicure, nie jest konieczne zakładanie biżuterii. Złoty i srebrny kolor doskonale uzupełniają każdą stylizację. Wybierane najczęściej w okresie karnawału, jednak można je ujrzeć na paznokciach przez cały rok.

Już wiesz, jak powinien wyglądać Twój wzornik do paznokci? To świetnie, czas się brać do pracy i wybrać odpowiednie kolory, które z pewnością zachwycą klientki.


Źródła:
 http://sklep.coriocs.pl/wzornik-do-paznokci-wachlarz-mleczny-50-szt-p-15134.html - Przyrządy do zdobień i wzorniki do paznokci
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:  
fb icon tweeter icon