platinum-natural.pl
platinum-natural.pl
UDOSTĘPNIJ:  
fb icon tweeter icon

Sposoby na długie rzęsy

Autor: Ricky Admin

Rzęsy chronią oczy przed zanieczyszczeniami. Działają one również jak czujniki ostrzegające oczy przed potencjalnym niebezpieczeństwem. Jednak poza pełnieniem funkcji zabezpieczającej, podkreślają kontury naszej twarzy, a przede wszystkim powiększają oczy. Dlatego wszystkie pragniemy długich i gęstych rzęs. Jeśli Twoje rzęsy mają naturalnie jasny kolor lub jest ich bardzo mało i nie są zbyt grube, to wypróbuj poniższe wskazówki:

Oleje

Przy cienkich i wypadających rzęsach należy stosować olejek rycynowy, który pogrubia rzęsy, korzystnie wpływając na ich kondycję. Na rzęsy używać można również nierafinowaną oliwę z oliwek, a także olej kokosowy. Są to domowe metody, które z pewnością warto wypróbować.

twarz kobiety

Sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy to świetny sposób, aby szybko podkreślić swojego oko. W sklepach drogeryjnych dostępne są rzęsy o różnych kształtach i długościach, dzięki temu można je dostosować do każdej stylizacji i okazji.

Nakładanie tuszu

Nakładając mascarę do rzęs, poruszaj szczoteczką z boku na bok u nasady rzęs i kontynuuj poruszanie się, wyciągając ją ku końcom. Ta technika sprawi, że rzęs u podstawy będzie wydawać się więcej. Pamiętaj również, aby po wyciągnięciu szczoteczki z tuszu, usunąć jego nadmiar za pomocą chusteczki. Dzięki temu nie nałożysz go zbyt dużo, a rzęsy się nie posklejają. Uzyskasz za to świeży i naturalny wygląd.

Zalotka do rzęs

Jeśli chcesz poprawić wygląd oczu bez nakładania sztucznych rzęs, spróbuj podkręcić rzęsy zalotką. Sprawi ona, że Twoje rzęsy będą uniesione i pełniejsze.

Odżywka

Prawidłowa pielęgnacja rzęs może poprawić ich zdrowie, zmniejszając prawdopodobieństwo łamliwości. Kiedy wszystkie powyższe metody zawiodą, tylko odpowiednia odżywka do rzęs będzie w stanie Ci pomóc. Jedną z najlepszych na rynku jest odżywka Realash Cosmetic, która stymuluje włoski do wzrostu, a także poprawia i ogólną kondycję. Wszystko dzięki naturalnym składnikom jak nagietek lekarski, palma sabałowa i tatarak zwyczajny. Odżywka Realash dostępna jest m.in. w sklepie internetowym producenta, jednak można ją także zakupić w sklepach stacjonarnych.

Pomimo niewielkiego opakowania, produkt starcza na kilka miesięcy stosowania, a pierwsze efekty widoczne są po 2- 3 tygodniach. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, których rzęsy są drastycznie osłabione przez stres, złą dietę, problemy zdrowotne, bądź hormonalne. Skuteczność odżywki Realash potwierdzają liczne badania, które stwierdzają również, że produkt ten nie powoduje alergii. Przez co może być stosowany przez osoby ze skórą wrażliwą i przez uczulone na składniki kosmetyczne. Poza tym firma Realash Cosmetic specjalizuje się również w odżywczych produktach do brwi oraz w kremach przeciwzmarszczkowych.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:  
fb icon tweeter icon